Kvalita

Společnost BOMEX - CZ s.r.o. vytvořila, zavedla, udržuje a neustále zlepšuje dokumentovaný systém řízení kvality ČSN EN ISO 9001:2016.

eloxovani_1

Spokojenost našich zákazníků s veškerými aspekty naší spolupráce je ve společnosti každodenní prioritou. Této spokojenosti dosahujeme neustálým připomínáním si potřeb našich zákazníků, mezi které patří především zhotovení kvalitních povrchových úprav kovů v požadovaných termínech.

Vedení společnosti se zavázalo neustále zlepšovat pracovní, technologické a mezilidské podmínky k usnadnění dosahování pravidelných kvalitních výsledků.

Za neustálé zlepšování našich produktů a služeb vděčíme také pečlivé a svědomité práci našich pracovníků.

Politika kvality

Základním strategickým záměrem společnosti BOMEX - CZ s.r.o. v oblasti jakosti je přesvědčit zákazníky o schopnosti přijmout a realizovat zakázky tak, aby v průběhu přípravy a realizace zakázky měl zákazník pocit stálé péče o jeho zakázku, ale také o jeho potřeby a aby předané produkty splňovaly jeho očekávání.

Maximální pozornost bude společnost BOMEX - CZ s.r.o. věnovat realizaci všech zakázek tak, aby bylo dosaženo co nejvyšší spokojenosti všech zákazníků.

Společnost vytvoří odpovídající pracovní prostředí pro své zaměstnance vedoucí k jejich spokojenosti a úspěšnému uskutečnění této politiky jakosti. 

Uskutečňováním výše uvedených záměrů chce společnost získat pověst solidního partnera.

Jednatel společnosti je přesvědčen o správnost základního záměru a nutnosti jeho realizace postupným dosažením dílčích cílů. Svým osobním příkladem a chováním vede ostatní zaměstnance ke společným cílům.

Jak pracujeme?

1

Poptávka

Ať už je zákazník z Prahy, Brna, Vsetína nebo Bratislavy, stačí, aby vyplnil poptávkový formulář, případně nám zavolal nebo zaslal objednávku povrchové úpravy kovů do BOMEX e-mailem.

2

Evidence objednávky

Vaši objednávku v BOMEX zaevidujeme a zašleme vám potvrzení e-mailem. Pokud se jedná o individuální řešení povrchové úpravy kovů, kolegové vás budou kontaktovat kvůli podrobnostem.

3

Odborné poradenství

Na základě dlouhodobých zkušeností navrhneme optimální řešení přímo pro vaši zakázku z oblasti povrchové úpravy kovů.

4

Zpracování zakázky

Podle zvolené povrchové úpravy putují vaše díly na zpracování.

5

Kontrola dílů

Výstupní kontrola odhalí případné nedokonalosti povlaku – krom pohledové kontroly používáme měřidla pro zjištění tloušťky vrstvy, případně poréznosti, přilnavost apod.

6

Expedice

Kontaktujeme zákazníka, který si může díly vyzvednout u nás ve Vsetíně, případně zajistíme balení a dopravu přímo k vám.


Máte dotaz pro BOMEX?

Napište nám a my se vám do dalšího pracovního dne ozveme s odpovědí.

Napište nám zde nebo nás kontaktujte